رادیو شهرزاد

شهرزاد در جایی فرضی که در آن کانادا و استرالیا به هم می رسند به دنیا آمده، اما فارسی حرف می زند. قرار است برای شنونده هاش داستان بگوید، شعر بخواند و همراهتان به موسیقی گوش بدهد؛ قرار است برخی فاصله های خالی را در فضای هنری فارسی پر کند. شهرزاد می خواهد صدای شما را هم در خود داشته باشد. برایش بنویسید از چه کتابی خوشتان می آید، چه موسیقی ای می خواهید بشنوید و چه شعری در تنهایی تان می خوانید. شهرزاد شما را می شنود و صدای لحظه ی خوب تان را به گوش دیگر فارسی زبانان می رساند.

RSS »iTunes »

بهاریه: ویژه نامه سال نو |‌ پخش مجدد

19-03-2015

بهاریه: ویژه نامه سال نو |‌ پخش مجدد

در آستانه سال نو، با هم برنامه ی نوروزی سال قبل رو مرور می کنیم. سال خوبی رو براتون آرزو می کنیم!

گویندگان: مهنوش راد، امین انصاری
----
قسمت هفتم «رادیو شهرزاد» را به مناسبت فرا رسیدن سال نو چند روز زودتر تقدیم می کنیم. این قسمت در واقع ترکیبی از «خاطره باز» و برنامه های اصلی رادیو شهرزاد است و می شود گفت که در آن از ادبیات داستانی خبری نیست. سعی کردیم خاطرات را زنده کنیم و لحظات خوشی را برای شما بسازیم. ویژگی مهم قسمت هفتم مشارکت شنوندگان «رادیو شهرزاد» در آن است؛ حضور صدای شما در این برنامه تجربه ی فوق العاده لذت بخشی بود. امید که همیشه با ما بمانید.
گروه رادیو شهرزاد ضمن دعوت از شما به شنیدن ویژه نامه ی «بهاریه» برایتان بهترین ها را در سال جدید آرزو دارد.

بدینوسیله گروه رادیو شهرزاد مراتب قدردانی اش را از همراهی گروه همنوایان(نوا) از انجمن فرهنگی ایرانیان استرالیای جنوبی به خاطر تهیه و ضبط قطعه ی «ز فروردین» برای استفاده در ویژه برنامه ی «بهاریه» اعلام می کند. امید که چنین همکاری هایی در آینده نیز ادامه یابد.

 

Categories

Download

Filetype: MP3 - Size: 62.53MB - Duration: 45:31 m (192 kbps 44100 Hz)