رادیو شهرزاد

شهرزاد در جایی فرضی که در آن کانادا و استرالیا به هم می رسند به دنیا آمده، اما فارسی حرف می زند. قرار است برای شنونده هاش داستان بگوید، شعر بخواند و همراهتان به موسیقی گوش بدهد؛ قرار است برخی فاصله های خالی را در فضای هنری فارسی پر کند. شهرزاد می خواهد صدای شما را هم در خود داشته باشد. برایش بنویسید از چه کتابی خوشتان می آید، چه موسیقی ای می خواهید بشنوید و چه شعری در تنهایی تان می خوانید. شهرزاد شما را می شنود و صدای لحظه ی خوب تان را به گوش دیگر فارسی زبانان می رساند.

RSS »iTunes »

قسمت شانزدهم | اولین ویژه برنامه‌ «دوشنبه»

06-06-2015

قسمت شانزدهم | اولین ویژه برنامه‌ «دوشنبه»

شانزدهمین قسمت از برنامه های اصلی «رادیو شهرزاد»، اولین ویژه برنامه ایه که در همکاری با وبسایت «دوشنبه» ساخته شده؛ برنامه ای که درش انتخاب قسمت های مختلف شعر و داستان به عهده ی این گروه بوده. همونطور که می دونید، «دوشنبه» بزرگترین پایگاه آنلاین در زمینه خبر و تحلیل ادبیات در فضای فارسیه. مهمان ویژه ی این برنامه، گروس عبدالملکیان شاعر خوبمونه. در این قسمت جدای از مصاحبه، اشعاری رو با صدای خود شاعر خواهیم شنید.
راه های مختلفی برای شنیدن برنامه های ما وجود داره. شما می تونید از طریق پادکست رادیو شهرزاد، وبسایت رسمی ما و ساند کلاود برنامه های ما رو بشنوید یا دانلود کنید. اگر در ایران زندگی می کنید و سرعت مناسبی برای دانلود این برنامه به صورت کامل ندارید، به صفحه ی این برنامه در وبسایت ما برید. ما این برنامه رو در دو قسمت برای دانلود در اختیار شما قرار دادیم. امیدوارم که از شنیدن این ویژه برنامه لذت ببرید. اگر اینطور بود، حتما اون رو با دوستانتون به اشتراک بگذارید.

 
 

Categories

Download

Filetype: MP3 - Size: 62.31MB - Duration: 45:14 m (192 kbps 44100 Hz)